• Polski
 • English
 • Recepcja: +48 733 800 510

  Podstawowe informacje o Hotelu

  Podstawowe informacje o Hotelu

  PRZYTULNY I ELEGANCKI

  Przytulny i elegancki, trzygwiazdkowy Hotel Niepołomice usytuowany jest w samym centrum Niepołomic koło Krakowa w woj. małopolskim. Nasza filozofia oparta jest na trosce o Gościa. Pragniemy urzekać Państwa ciepłą atmosferą w nowoczesnych wnętrzach. W obiekcie stworzono komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. Nasze pokoje z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom, a profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt w naszym hotelu stanie się niezapomniany.

  Położenie w samym centrum miasta gwarantuje szybki dojazd do Krakowa oraz głównych atrakcji Niepołomic – Zamku Królewskiego, Rynku, zabytkowego Kościoła i Ratusza (około 100 m).

  NOWOCZESNY Z WALORAMI HISTORYCZNYMI

  Podstawę projektu Hotelu Niepołomice stanowiło stworzenie nowoczesnego budynku, który w przyszłości ma stać się magnesem przyciągającym uwagę mieszkańców. Do tego zamysłu wykorzystano bardzo proste bryły geometryczne, takie jak okrąg i dwa prostokąty tworzące na rzucie literę „T”. Najprostsze bryły geometryczne stanowiły podstawę do stworzenia modelu, jednocześnie wprowadziły grę umożliwiającą kompozycję przestrzenną. W bryle budynku można dostrzeć oprócz przenikających się elementów geometrycznych również walory historyczne takie jak baszta (bez krenelaży), która stanowi interesujący akcent budynku.

  ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

   

  Zarezerwuj Pokój

  Wyślij do nas wiadomość z wybranym przez siebie rodzajem pokoju, datą przyjazdu i liczbą dni, które chcesz zarezerwować, a my skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.